KONST / Ramar / Ramar 12487062

nr 1248 7062

Ramar

2 st, 1800-tal, Akvarell & broderi, ramens innermått: 11x9 & 10-13,5

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:16:47